Deepcool | LT720 | White | Intel, AMD | CPU Liquid Cooler
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-LT720-WHAMNF-G-1
- Saadavus: 5
-
146€
Deepcool | LT720 | White | Intel, AMD | CPU Liquid Cooler
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross depth master carton | 590 mm |
| Gross height (mm) | 133 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross weight | 2.36 kg |
| Gross width (mm) | 247 mm |
| Gross width master carton | 465 mm |
| Maksimaalne õhuvool | 85.85 cfm |
| Müratase | 32.9 dB |
| Net weight | 1.86 kg |
| Net weight master carton | 9.8 kg |
| Õhurõhk | 3.27 mmH O (Max) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | LT720 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Pumba pinge | 12 V |
| Radiaatori materjal | Aluminum |
| Sisseehitatud jahutusventilaatorite arv | 3 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 1.213 kg |
| Toetatud protsessoripesad | Intel: LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155 AMD: sTRX4/sTR4/AM5/AM4 |
| Toote värv | White |
| Tüüp | CPU Liquid Cooler |
| Ventilaatori kiirus (max) | 2250 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 4-Pin |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 x 25 x 120 mm |
| Volume (m3) | 0.01511146 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool lt720 white intel, amd cpu liquid cooler, r-lt720-whamnf-g-1, deepcool, toiteplokid psu












